Літературно-мистецькі студії часопису ЗОО НСКУ

Матеріали Розділу "Літературно-мистецькі студії" першого електронного видання Запорізької обласної організації Національної спілки краєзнавціва України "КРАЄЗНАВСТВО ЗАПОРОЖЖЯ" допоможуть більше дізнатись як про митців Запорозького краю, колишніх та сучасних, так і надасть змогу долучитись до їх творчості, відчути її запорозький колорит.


Літературно-мистецьке краєзнавство


02/12/2016 Вперше Спілка краєзнавців Запорожжя прийняла участь в якості співорганізтора Всеукраїнського конкурсу "Хортицькі дзвони"

Запорізька обласна організація Національної спілки краєзнавців України у 2016 році долучилась до організації та прийняла участь в проведенні третього Всеукраїнського конкурсу молодої української поезії та української авторської пісні імені Марини Брацило "Хортицькі дзвони"


Далее Комментариев: 0

01/12/2016 "Поетами народжуються" - Вечір пам`яті до 40-річчя від дня народження запорозької поетеси та піснярки Марини Брацило

  02 грудня 2016 року Мариночці Брацило - нашій землячці, поетесі Запорозького краю, авторці та виконавиці справжніх за духом українських пісень, мало б виповнитися 40 років.

Вечір пам`яті, до співорганізаторів якого долучилась і Запорізька спілка краєзнавців, став можливим завдячуючі родині поетеси та основному його організатору - краєзнавчому відділу Запорізької обласної бібліотеки.


Далее Комментариев: 1

10/11/2016 "Шовкова держава" Марини Брацило - номінант від ЗОО НСКУ на здобуття Премії Президента України

  Запорізька обласна організація Національної спілки краєзнавців України, відповідно до Положення про щорічну премію Президента України «Українська книжка року», затвердженого Указом Президента України від 16 грудня 2009 року №1058, висунула на здобуття премії у номінації «за видатні досягнення у галузі художньої літератури» - книжкове видання творів сучасної української поезії Марини Брацило  «Шовкова держава».


Далее Комментариев: 1

12/05/2016 Запорізька спілка краєзнавців висунула свого номінанта на здобуття обласної літературно-мистецької премії ім. Петра Ребра

На здобуття премії у номінації автор-початківець ЗОО НСКУ подано першу збірку поезій Сажинської Ірини  «Приблизькість», яка  вийшла друком  у травні 2016 року та ілюстрована малюнками самої авторки.


Далее Комментариев: 0

04/05/2016 Марина Брацило - сторінка пам`яті літературного Запорожжя

04 травня 2016 року до фондів Запорізького обласного художнього музею  передано погруддя Марини Брацило автором роботи - Сергієм Жолудем, скульптором із Запоріжжя, відомим своєю роботою "Птах-ангел" на бульварі Шевченко.


Далее Комментариев: 0