12/12/2016  Позачергова конференція ЗОО НСКУ

12 грудня 2016 року відбулась позачергова конференція Запорізької обласної організації Національної спілки краєзнавців України, присвячена питанням внесення змін та доповнень до Положення про ЗОО НСКУ та обрання делегатів від обласної організації на VI з`їзд НСКУ


 

Згідно Проколу № 20 засідання Правління ЗОО НСКУ від 01 листопада 2016 року одноголосно було вирішено:

 

1. Призначити проведення позачергової конференції Запорізької обласної організації Національної спілки краєзнавців України на 12 грудня 2016 року на 10-00 годину. Місцем проведення обрати приміщення Комунального закладу "Запорізький обласний Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді" Запорізької обласної Ради, яке знаходиться за адресою: м.Запоріжжя, вул. Н.Данченка, 46а

 2. Затвердити наступний порядок денний позачергової конференції Запорізької обласної організації Національної спілки краєзнавців України:

              1. Внесення змін та доповнень до Положення про ЗОО НСКУ.

         2. Обрання делегатів від ЗОО НСКУ на VІ з’їзд Національної спілки краєзнавців України.

 3. Через відсутність в Запорізькій обласній організації Національної спілки України на момент проведення позачергової конференції місцевих організацій всім членам ЗОО НСКУ надається право участі в роботі позачергової конференції з усіма правами делегата.

 

На позачерговій конференції ЗОО НСКУ  виступили:

 

З першого питання порядку денного:

    Денисенко Олена Володимирівна, яка  доповіла про необхідність внесення змін та доповнень до діючої редакції Положення про ЗОО НСКУ з метою приведення його положень у відповідність до вимог пункту 133.4 статті 133 Податкового Кодексу України та Постанови Кабінету Міністрів України №440 від 13 липня 2016 р. «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових  установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру».

  Петроченко Віктор Іванович виступив з пропозицією затвердити запропоновані зміни та доповнення, прийняти нову (другу) редакцію Положення про ЗОО НСКУ. уповноважити Голову та Секретаря позачергової конференції підписати та нотаріально посвідчити другу редакцію Положення про ЗОО НСКУ та Протокол № 1 позачергової конференції ЗОО НСКУ.

 

З другого питання порядку денного:

Сурченко Сергій Володимирович доповів про необхідність обрання делегатів у кількості двох чоловік для представництва регіональної організації - ЗОО НСКУ на VІ з’їзді Національної спілки краєзнавців України.

Лисенко Тетяна Миколаївна  запропонувала обрати делегатами від ЗОО НСКУ Денисенко Олену Володимирівну  - Голову Правління та Сурченко Сергія Володимировича – члена Правління, голову Редакційної колегії, члена Правління НСКУ.

 

    Рішення позачергової конференції було прийнято одноголосно і зафіксовано Протколом  №1 від 12 грудня 2016 року:

 

З першого питання порядку денного:

1. Затвердити нову (другу) редакцію Положення про ЗОО НСКУ.

 2. Уповноважити Голову та Секретаря позачергової конференції підписати та нотаріально посвідчити другу редакцію Положення про ЗОО НСКУ та Протокол № 1 позачергової конференції ЗОО НСКУ.

З другого питання порядку денного:

1. Обрати делегатами від ЗОО НСКУ Денисенко Олену Володимирівну  - Голову Правління та Сурченко Сергія Володимировича – члена Правління, голову Редакційної колегії, члена Правління НСКУ та надати їм всі необхідні повноваження.

Download
Друга редакція Положення про ЗОО НСКУ зареєстрована 24.01.2017р.
Положення про Запорізьку обласну організацію Національної спілки краєзнавців України
Положення_ЗОО_НСКУ_12_12_2016.PDF
Adobe Acrobat Document 269.0 KB

Write a comment

Comments: 0