Згідно Рішення Конференції ЗОО НСКУ від 18.02.2016р. члени Спілки мають змогу працювати не тільки індивідуально, а й увійти за основними напрямками свого внеску в діяльність спільноти до складу будь-якої з краєзнавчих комісій Спілки.
1. Сурченко Сергій Володимирович
2. Остапенко Максим Анатолійович (охорона пам`яток)
3. Левченко Михайло Павлович
4. Кірілаш Леонід Ілліч
5. Свидрань Микола Анатолійович (воєнно-пошуковий напрямок)
6. Попов Олександр Михайлович
7. Денисенко Андрій Олександрович (реставраційний напрямок)
8. Головаха Роман Васильович (реставраційний напрямок)
9. Мірущенко Олександр Павлович
10.Шелеметьєва Тетяна Ільківна (археологічний напрямок)
11. Білівненко Сергій Миколайови
12. Мордовський михайло Михайлович
13. Штейнле Олексій Федорович
1. Лисенко Тетяна Миколаївна
2. Мордовський Михайло Михайлович
3. Шаповалов Георгій Іванович
4. Кібко Ганна Володимирівна
1. Павленко Ірина Яківна
2. Білівненко Сергій Миколайлвич
3. Брацило Людмила Федорівна
4. Денисенко Олена Володимирівна
5. Черненко Олександр Миколайович
6. Богомолова Ольга Миколаївна
1. Палійчук Олена Вікторівна
2. Петроченко Віктор Іванович
3. Шелегеда Олена Романівна
4.Шелегеда Віталій Іванович
1.Зайцев Вячеслав Олексійович
2. Окаєвич Юлія Вікторівна
1. Шелегеда Олена Романівна
2. Охріменко Світлана Григорівна
3.Шелегеда Віталій Іванович
Склад комісії формується
1.Петроченко Віктор Іванович
2. Шелегеда Олена Романівна
3.Шелегеда Віталій Іванович
4. Головаха Роман Васильович
5. Савельєв Олександр Геральдович
1. Янущенко Дмитро Вікторович
1. Денисенко Олена Володимирівна
2. Власов Олег Юрійович
3. Дударенко Сергій Валерійович
4. Брацило Людмила Федорівна
1. Стадніченко Ольга Олександрівна
2. Брацило Людмила Федорівна
1. Сурченко Олександр Сергійович
1. Пашник Світовит Дмитрович
2. Свидрань Микола Анатолійович
1. Турченко Федір Григорович
2. Шаповалов Георгій Іванович
3. Мільчев Володимир Іванович
4. Вілінов Юрій Аркадійович
5. Супруненко Володимир Павлович
6. Гвоздик Василь Степанович
7. Сокульський Арнольд Леонідович
1. Татрінцев Сергій Іванович
2. Шелегеда Віталій Іванович
3. Шелегеда Олена Романівна